AKSETWEB - Şablon 02
Haber Ve Duyurular
Etkinlik Takvimi
Linkler
Araç Sorgulama
Trafik Cezaları
Ceza Puanı
Motor Taşıtları Vergisi
Vergi Kimlik No Sorgulama
Prim sorgulama
Kasko Değer Sorgulama
Anket
Aktif anket yok !
Hızlı İletişim
Hakkımızda

      ŞAH-KOÇ TARIM, LPG, GAZ DAĞITIM NAKLİYE SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. : Sn. Seyfi KOÇ , Ömer Faik KOÇ  ve Mehmet ŞAHİN öncülüğünde ilk olarak 1997 yılında kurulmuştur ve yaklaşık olarak 17 yıldır Konya / Kulu halkına hizmet vermektedir.

     Kulu’da bütengazcılar sitesindeki merkez ofisi ve depoları ile Kulu merkezde tüm bayii ve kurumsal müşterilere çok yakındır ve bu özelliği ile de çok hızlı servis ve hizmet verebilmektedir.

    Servis hızı ve kalitesini daha da arttırabilmek amacıyla ;  Su bayiliği ve tüpgaz bayiliği ile Kulu’nun tüm bölgelerine yayılmış bayii ağı ile size hizmet için bir telefon kadar yakındır.

     Vizyonumuz : Başta tüplügaz olmak üzere Tüm Kulu’da enerji çözümleri sunan ve Kulu halkına en kaliteli içme suyunu sunan öncü şirket ve distribütör olmaktır.

    Misyonumuz : Türk toplumunun ve ticaretin tüm ahlaki değerlerine uygun çalışma prensibi ile; yüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde başta tüplügaz ve kaliteli içme suyu olmak üzere faaliyet gösterdiği her alanda en iyi ürün ve hizmeti sunmaktır.

 

© 2013 ŞAH-KOÇ Tarım, LPG, Gaz Dağıtım Nakliye San. ve Tic.Ltd.Şti. Kulu / KONYA - Tüm Hakları Saklıdır.